Arken Anasayfa

Hakkımızda

2012 yılında kurulan Arken Jeneratör, “Hayat Hiç Durmasın” sloganı ve %100 Türk sermayesi ile yola çıkmıştır. Arken Jeneratör, tek çatı altında en fazla katma değeri üreterek imalat yapma kapasitesi ve yılda 5.000 adet 2 kVA ile 2750 kVA arasında dizel jeneratör üretme özelliğine sahiptir. İstanbul Arnavutköy’de 14.000 m2’lik bir alanda üretim yapan Arken Jeneratör; müşteri ve proje gereksinimlerine uygun çözümler sunmaktadır. Arken, merkez fabrikasının yanı sıra İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Ege, Akdeniz, Güneydoğu Bölge Müdürlükleri, Çukurova Bölge Temsilciliği başta olmak üzere ülke geneline ağırlıklı servis ağıyla enerji çözümleri üretirken, Orta Doğu'dan Türki Cumhuriyetlere, Avrupa'dan Afrika'ya kadar distribütörlükler kurarak, yurt dışında da başarılı projelere imza atmaktadır.

Misyonumuz

  • "Entegre Yönetim Sistemi''ni temel alarak, ülkemiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için değer yaratan bir şirket olmak.
  • Üretim aşamasından başlamak üzere satış ve satış sonrası hizmetlerde, kalıcı ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamak.
  • Sunduğumuz teknolojik ve yenilikçi çözümler ile müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına hızla yanıt verebilmek.

Vizyonumuz

  • "Hayat Hiç Durmasın" sloganımız ile Türkiye'de ve dünyada enerji sürekliliğinin hayati önemde olduğu her alanda markamızla yer almak.
  • Bulunduğumuz sektörün sürekli gelişimini sağlayarak, ülke ekonomimiz üzerinde gerek üretim, gerek istihdam açısından değer yaratmak.
  • % 100 yerli sermayeli bir Türk şirketi olarak, dünyada rakiplerimizin arasından sıyrılarak kalitemiz ve profesyonel mühendis kadromuz ile fark yaratmak.

Kurumsal Jenerik

Arken Jeneratör’ün yeni tanıtım filmi yayında!

İzlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Bizden haber almak ister misiniz?

Arken bünyesindeki yenilik, kampanya ve haberlerden ilk siz haberdar olun.