Arken Anasayfa

Perkins

Perkins


Perkins teknolojinin en önde gelen motor markalarından biri olan motor dünya çapında bir markadır. Önde gelen markalardan biri olmasından dolayı tüm çalışmalarını kâğıt üzerinde düzenleyip, tasarlayan bir sistemde çalışmalar yapmasıyla tanınmaktadır. Çalışma sistemlerinde üretim aşaması tamamen kendilerine ait olmakla birlikte tasarlanan motorları yurt dışına göndermektedir.


Dizayn edilen motorlar tekrardan çalışır vaziyette yurt içine gönderilmektedir. Tarım, sanayi, jeneratör, forklift ve iş makinaları gibi birçok alanda kullanılan bu marka dünya çapında hizmet sunmaktadır. İşlevi bakımından yüksek düzeyde performans gösterebilen bu motor çeşidi halk arasında en dayanıklı olarak tanımlananlar arasındadır.


Perkins Motor


Perkins dünya çapında önde gelen motor markalarından biri olan motor kapasitesi çalışma prensibi konusunda işlevi büyük bir hizmet prensibine sahiptir. Birçok alanda ve araçta kullanılabilen bu motorlar en iyi mühendis ekiplerinin tasarımları ile sürekli geliştirilmektedir. Yıllardır kullanılmakta olan motorların herhangi bir sorun yaratmaması ve üst düzey performans göstermesi, markayı daha da kaliteli hale getirmiştir.


Birçok firmaların tercih ettiği perkins motorlar isteğe uygun şekilde analiz yapılarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle diğer markalara nazaran daha çok tercih edilmektedir. Perkins motorların çok fazla rağbet görmesinin nedenlerinden biri de yüksek performansın beraberinde yedek parçalarının çok hızlı temin edilebilmesinden kaynaklanır.


Perkins Motorlarının Kalitesi


Perkins motor tarım alanında çalışmalarını sürdüren insanlar için aranılan bir hizmet prensibine sahip olan araçların çoğunda kullanılmaktadır. Ayrıca birçok jeneratör ve çalışma sistemlerinde perkins motorlar kullanılmaktadır. Birçok alanda faaliyet gösteren araçların tümünde bu marka yer alır. Markanın çalışma prensibi gereği İngiliz çalışma sistemlerine benzediği bilinmektedir. Düşük devirlerde kullanılırken dahi yüksek performans özelliği bulunmaktadır.


Türkiye çapında en fazla kullanılmakta olan motor markasıdır. Ayrıca yüksek işlev göstermesi sayesinde uzun yıllardır motor alanında en çok tanınan marka haline gelmiştir. Birçok iş alanının olmazsa olmazı olan bir marka olmasından dolayı tercih sıralamalarında ilk sıradadır. Uzun soluklu kullanımlara yatkın olan perkins motor aynı zamanda yakıttan tasarruf ettiren bir markadır. Ayrıca çekiş gücü anlamında da aranılan talebi fazlasıyla sağlamaktadır.


KARŞILAŞTIRMAK İÇİN
EN FAZLA 4 MODEL SEÇİN

Souhaitez-vous être informé sur nous?

Soyez le premier informé des innovations, des campagnes et des nouveautés au sein d'Arken.