Arken Anasayfa

Quanchai

Quanchai


Quanchai tekne motorları kapsamında en güvenilir şekilde dizayn edilmiş olan motorlar olup uzun yıllardır kullanılmaktadır. Güvenilir yapıya sahip olmalarından dolayı dünya çapında kullanılan tekne motorlarının başında gelmektedir. Verimli yakıt tasarrufu yapması nedeniyle yoğun talep gören bir üründür. Ayrıca motora yönelik yedek parça veya aksesuar kullanımları oldukça hızlı şekilde temin edilmektedir. Birçok şubesinden güvenli teslimat yapılması mümkündür. Quanchai motorlarının bir özelliği de uzun ömürlü çalışma prensibine sahip olmasıyla bilinmektedir. Bu nedenle de oldukça güvenilir yapıya sahiptir. Birçok iş adamının tekne motorları kapsamında tercih ettiği ürünlerden biri olarak bilinir. Hatta istek üzerine teknelerin motor haznelerine yeniden dizayn edilebilmekte ve uyumluluk sağladığı bilinmektedir.


Quanchai Motor


Quanchai tekne bakımı veya motor kullanımlarında olağan üstü performans gösteren motorlar olarak vadesi en uzun sürede kullanılmasıyla tanımlanır. Bir teknenin olmazsa olmazı olan bu motorların yapısı yüksek kalite ekipmanlarıyla donatılmıştır. Kullanılan parçaların tümü teknolojiye ve her döneme uyumluluk göstermektedir. Bir özelliği de içten takma prensibine sahip olmasıdır. Ayrıca doğal bir şekilde emme özelliğine sahiptir. Isı dönüştürme özelliği vardır. Tatlı sularda soğutmalı performansa sahiptir. Ortalama 180kg ağırlığında olup 4 metrelik standart bir boyuta sahiptir. Motor gücü 27 Hp olarak tasarlanmıştır. Oldukça yüksek performansa çalışma prensibine sahip olan bu motor 3 silindir adedi ile çalışmasını sürdürmektedir. Silindir hacmi ise 1357cm küp olarak bilinmektedir.


Quanchai Tekne Motorları


Quanchai alüminyum döküm kondanse bronz kapaklardan oluşan dış yapısı oldukça ilgi çekici şekilde tasarlanmıştır. Motoru gördüğünüzde dış yüzeyinden dahi kaliteli olduğu anlamanız mümkündür. Test araçlarında kontrolü sağlanan bu motorlar birçok teknenin çalışma aracı sayılmaktadır. Birçok tekne motoru markasına nazaran oldukça önemli performans göstermesiyle bilinmektedir. Normal şartlarda tekne motorları çalışma gücünün en önemli parçası sayılır. Ayrıca yakıttan tasarruf edilmesi bakımından teknenin motor kalitesi çok önemlidir. Harika özellikleri bir arada sağlayan quanchai motorlar bu konuda aranılan tüm özelliklere sahiptir. Bu nedenle en çok rağbet gören tekne motoru olarak bilinmektedir. Standart alarmları içinde hararet, şarj ve yağ basınç özelliği bulunmaktadır.

KARŞILAŞTIRMAK İÇİN
EN FAZLA 4 MODEL SEÇİN

Хотите ли вы получать новости о нас?

Узнавайте первыми об инновациях, кампаниях и новостях Arken.